Veldena Home / Hakkımızda
Veldena Home / Hakkımızda
Veldena Home / Hakkımızda
Veldena Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Veldena Home, dekoratif ev tekstili ürünleri üreticisi olup bir Lüksteks markasıdır. 1994 yılında Bursa’da kurulmuş olup toplam 9000 m² alan üzerinde entegre üretim tesisi olarak faaliyet gösteren Lüksteks, Veldena markası ile ev tekstili alanında popülerliğini sürdürmektedir.

Lüksteks şirket bünyesinde Veldena markası altında ev tekstil ürünleri, Sitingo markası altında oto tekstil ürünleri ve Fabrictime markası altında kumaş üretim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Entegre bir üretim tesisi olan fabrikamızda kumaşın üretilmesinden laminasyonuna, konfeksiyonundan paketlemesine kadar bütün süreçler kendi bünyemizde, ISO9001 kalite standartlarında ve her aşamasında ayrı kalite kontrol süreçleriyle yürütülmektedir.

Şirket olarak, hammaddeden nihai ürüne kadar tüm süreci kendi tesislerimizde gerçekleştirmemiz sayesinde rekabetçi fiyat politikamız, yüksek kalite standartlarımız ve satış sonrası destek hizmetlerimiz ile tüm iştiraklarımıza katma değer sağlayıp birlikte sürdürülebilir bir gelişimi hedeflemekteyiz.