Lüksteks Fabrika

Hakkımızda

Veldena Home, dekoratif ev tekstili ürünleri üreticisi olup bir Lüksteks markasıdır. 1994 yılında Bursa’da kurulmuş olup toplam 9000 m² alan üzerinde entegre üretim tesisi olarak faaliyet gösteren Lüksteks, Veldena markası ile ev tekstili alanında popülerliğini sürdürmektedir.

Lüksteks şirket bünyesinde Sitingo markası altında oto koltuk kılıfı ve oto aksesuarları, Veldena markası altında ev tekstili ürünleri, Bebekto markası altında bebek ve çocuk bakım ürünleri ve Fabrictime markası altında kumaş üretim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Entegre bir üretim tesisi olan fabrikamızda kumaşın üretilmesinden laminasyonuna, konfeksiyonundan paketlemesine kadar bütün süreçler kendi bünyemizde, ISO9001:2015 kalite sertifikası standartlarında ve her aşamasında ayrı kalite kontrol süreçleriyle yürütülmektedir.

Şirket olarak, hammaddeden nihai ürüne kadar tüm süreci kendi tesislerimizde gerçekleştirmemiz sayesinde rekabetçi fiyat politikamız, yüksek kalite standartlarımız ve satış sonrası destek hizmetlerimiz ile tüm iştiraklarımıza katma değer sağlayıp birlikte sürdürülebilir bir gelişimi hedeflemekteyiz.