Kendinize En Uygun Seccadeyi Nasıl Seçersiniz

Kendinize En Uygun Seccadeyi Nasıl Seçersiniz

Seccadeler ibadet esnasında bizleri soğuktan, tozdan, kirden korumakla kalmayıp daha rahat bir şekilde ibadetimizi yerine getirmemizde bizlere yardımcı olur. İbadet esnasında verdiğimiz özen ve saygının bir göstergesidir. Özellikle günümüzde yumuşak seccadeler rahatlığı ve şıklığı sayesinde tercih sebebi haline gelmiştir.

Seccade Modelleri

İbadetimiz esnasında kullandığımız seccadelerin her geçen gün model çeşitliliği artmaktadır. İnsanların bazıları geleneksel motif seccadeleri tercih ederken bazıları da modern ve çağdaş tasarımlı seccadeleri tercih etmektedir. Veldena markası, seccadede diz ağrıtmayan tasarımı sayesinde tercih sebebi haline gelmiştir. Yumuşak süngeri hem rahat etmenize hem de ibadet esnasında zeminden gelecek soğuktan sizleri koruma konusunda yardımcı olacaktır.

Diz ağrıtmayan aile seccadesi sayesinde sevdiklerinizle beraber ibadetinizi yerine getirebilirsiniz. Sevdiklerinizi kirden ve soğuktan korumakla kalmayıp rahatlığı sayesinde çocuklarınıza ibadeti sevdirme kısmında da sizlere yardımcı olacaktır. Veldena diz ağrıtmayan kadife seccade, hediye ve çeyiz alışverişlerinde en çok tercih edilen seccademizdir.

Seccade Seçimi Nasıl Olmalıdır

Çocuk seccadesi, çocuklarımızın namaz kılarken yerden gelecek toza, kire ve soğuğa karşı korunması için yardımcı olur. İbadetimizin özenli olması için ve insan anatomisi gereği namaz esnasında dizlerimizin rahatsız olmaması için özellikle diz ağrıtmayan seccadeler tercih edilir. Veldena, sizler için kadife seccade üzerine ister nakış desenli ister baskı desenli seçenekler sunmaktadır. Kendi zevkinize göre tercih edebileceğiniz desenler mevcuttur. Standart olarak 10 mm sünger kalınlığına ve kaymaz tabana sahip yumuşak seccadelerimiz ile sizin rahatınıza önem verdiğimizi göstermekteyiz.

Seccade Hangi Renk Olmalıdır

Namaz kılarken dikkatinizin dağılmaması önemlidir ve bunun için genellikle siyah, krem ve bej gibi sade tonlar en çok tercih edilen namazlık renkleridir. Çocuk seccadesi tarafında baskı desen kullanılmasıyla çocuklarınızın dikkatini çekmeyi amaçlayıp, krem renginde ferahlığı ve siyah renkte ise Kabe huzurunu vermeye çalıştık. Çeyizlik seccadede ise en çok krem renk tercih edilirken hediyelik seccadede siyah renk tercih edilmektedir. Tabi renkler ve zevkler tartışılamaz.

Seccade Fiyatları

Renk ve desen çeşitliliğimizle beraber namazlık tarafındaki iddiamızı fiyat konusunda da sürdürüyoruz. Yılın birçok zamanı yaptığımız kampanya ve indirimlerle sizlere ibadetinizi yerine getirirken eşlik etmeye çalışıyoruz. Kendiniz için gündelik hayatta kullanabileceğiniz kalın seccadeler, sevdiklerinize vereceğiniz hediyelik seccadeler, evlenirken çeyizinize koyabileceğiniz uygun fiyatlı seccadelerimiz tüm çeşitleriyle sizleri beklemektedir. Seccade fiyatları ve seccade modellerine buradan göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir