Kedi evleri ile mutlu kediler

Kedi evleri ile mutlu kediler

Zorlu kış aylarında kedi evleri ile mutlu kediler mümkün. Kediler yaşamımızın içinde en çok yer alan evcil hayvanlar arasında başlarda gelmektedir. Sahiplenerek evinizde baktığınız kedi ya da kedilere kedi konforu sağlamak veya sokakta yaşam mücadelesi veren kedilerin kendisini soğuktan koruyabileceği ve güvende hissetmesine olanak sağlamak maksadıyla kedi evi ve kedi yuvası imalatı firmamız tarafından farklı malzemelerden farklı özellikte yapılmakta ve internet sitemizde satışa sunulmaktadır.

Can dostu kedilerimizin barınma ihtiyaçlarının yanında farklı renk skalası ve kumaş kalitesi yüksek malzemeden üretilmiş kedi yatakları ve kedi minderi ile yaşamı desteklenebilmektedir. Kendisine has alındığını düşündüğü kedi evi, onun için sıcak ve özel bir kedi yuvası olacaktır. Yuvanın büyüklüğüne göre yanına veya içine koyacağınız su ve beslenme kapları ile soğuk günlerde yaşamları kolaylaştırılmaktadır. 

Kedi Evlerinin Özellikleri

Kedi evi ürünlerimiz ahşap ve plastikten yapılan farklı model ve özelliklere sahip seçenekleri ile geniş bir alanda kullanma imkanı sunmaktadır. Bu ürünlerimiz; zaman zaman yalnız kalmak ve kendisine ait bir alanda güvenle uyumak isteyen kedilerimiz için ideal yaşam alanlarıdır. Ürünlerimiz sadece kedi konforu sağlamak için değil, aynı zamanda kedinizin oynama ve tırmalama gibi farklı ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.

Kedi yuvası; su geçirmez, tek katlı veya çift katlı, yandan veya üstten girişli, sade ya da oyun alanlı tasarlanmaktadır. Genellikle tercih edilen malzeme ahşap iken bazı ev modellerinde hasır, pelüş ve plastik malzeme de kullanılmaktadır. Kolay taşınabilir ve kolay temizlenebilir nitelikteki ürünlerimiz demonte olarak gönderilmektedir. Kurulumu da çok kolaydır.

Kedi Evlerinin Faydaları

Kedi evi birçok anlamda evin içinde size rahatlık getirmektedir. Kendine ait bir yuvası olan kediniz alıştıktan sonra artık kendi alanında yatmaya başlamaktadır. Bu sayede; kedileriniz artık mobilyalarınızın üstünde yatmayacaktır. Böylelikle mobilyalarınızı tırnak izlerinden ve istenmeyen tüylerden koruma imkanını bulacaksınız. Üstelik mutlu bir kedi ile. Açılabilir çatı modelleriyle kedinizin giriş ve çıkış kolaylığı da cabası.

Bir kedi minderi veya yastığı ile ona sağlayacağınız konfor ona keyif ve mutluluk sağlayabilmektedir. Kedi yuvası içine konan minder veya yastık ya da yatak bir şekilde tabana tutturulduğu takdirde soğuktan korumaktadır. İç veya dış mekanda bu malzemeler büyük fayda sağlamaktadır. Kediler temizliğe çok dikkat ettiğinden yaşadığı yeri sevmesi için kullanılan malzemenin kalitesi önem taşımaktadır.

Kedi Evlerine Neler Konabilir

Kedi yuvası; kedinize keyifle vakit geçirebileceği, zaman zaman sakince dinlenebileceği, oyun oynayabileceği, uyuyabileceği ve en önemlisi içgüdüsel olarak kendini saklayabileceği bir ortam sunmaktadır. Kedinizin, kendisini hem güven duyarak hem de sıkılmadan o yuvada yaşayabilmesi için üşümemesi ve rahatça uyuyabilmesi gerekmektedir. Bu ancak yumuşak bir kedi yatağı, kedi yastığı veya kedi minderi yerleştirilerek sağlanabilir. İnternet sitemizde; kedi evi için gerekli her aksesuarı ve beslenmesi için her kedi mamasın bulup sipariş edebilirsiniz.

Tırmalama ve dişleme karakteristiğine sahip sevimli kedilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tırmalama tahtaları, tırmalama halatları, pelüş kaplı tırmalama direkleri ile oyuncaklar konmaktadır. Bu amaçla kullanılmak üzere alınan ürünlerin hiçbir bölümü, kedilerinizin sağlığı düşünülerek, kimyasal madde içermemektedir.

Kedi Minderi Ve Çeşitleri İle Kullanılan Kumaşların Kalitesi

Kedi evi için özellikle de kış aylarında kedinizin rahat etmesi ve üşümemesi için büyük önem taşımakta olan kedi yastıkları, kedi yatakları veya kedi minderlerinin neden yapıldığı ve zemine iyice yapıştırılması önem arz etmektedir. Kışlık kedi yatakları çoğunlukla ısıtıcı özelliği bulunan pelüş, elyaf, kadife gibi kumaşlardan dikilmektedir. İçleri yumuşak pamuk dolgulu olarak doldurulmaktadır. 

Minder yapımında kullanılan kumaş kalitesi kedilerin yaşamına ve ihtiyacına göre düşünülmek durumundadır. Yavru kedilerde daha hassas olmak gerekmektedir. Yanları yumuşak simitle çevrili kedi minderleri kedilerin en çok sevdikleri modeldir. Kumaşın içindeki malzemenin yumuşak olmasının yanı sıra yıkanabilir özellikte olması da tercih edilmektedir. Ürünlerimiz en çok ihtiyaç duyulan özelliklere uygun üretilmektedir. Yıkamalarda ağır kokular ve kedilerin sevmediği kokuların kullanılmamasına dikkat etmek gereklidir.

Mutlu Kedi Evine Alınan Diğer Aksesuarlar

Kedi evi bazen tek katlı bazen çok katlı; bazen tek odalı bazen çok odalı olarak tasarlanmaktadır. Kedilerin yaşam alanı düşünülürken uyku alanı, gizlenme alanı, tırmalama yani oyun alanı ve beslenme alanı ayrı ayrı tasarlanabilmektedir. Eğer, evinizde farklı türden evcil hayvanınız varsa kediniz kendini güvende hissetmek isteyecektir. Bu gibi durumlarda çok katlı modeller izleme ihtiyacı için seçilebilmektedir.

Kedi oyuncakları kedi evine alınan ve kedinizi ataletten kurtaracak egzersiz ve eğlence parçalarıdır. Kedileri yuvalarına bağlamaktadır. Bunlar; kedi tünel oyuncakları, kedi zeka oyuncakları, plastik kedi oyuncakları, pelüş kedi oyuncakları, olta kedi oyuncakları, lazer kedi oyuncakları, kedi çiğneme oyuncakları, akıllı kedi oyuncakları, top oyuncaklar ve ödül hazneli kedi oyuncaklarıdır. Bu oyuncaklar sayesinde hem kedinizin obez olması engellenebilmekte hem enerjisini sağlıklı sarf etmesi sağlanabilmekte hem de kedinizle aranızdaki bağ güçlenebilmektedir.

Kedilerin Konforu

Kedi yuvası kedilerin mutlu olması için her türlü rahatlığa sahip olacak şekilde dizayn edilmektedir. Kediler enerjisi yüksek, hareketli canlılardır. Oyuncakları kullanarak bu enerjiyi aranızdaki ilişkiyi olumlu hale getirmede kullanabilirsiniz. Kedi yuvası dışında da doğru hareketler yapabilmesi için nitelikli kedi yatağı, pire- kene önleyiciler, tırnak ve pati bakımı, kedi kumları ve kedi tuvaletleri gibi yaşamı kolaylaştıran destekleyici ürünlerle kedi konforu arttırılmaktadır. Kedi şampuanları, taşıma çantaları, araba ekipmanları ile bakımı ve gezme kolaylığı elde edilmektedir.

Yeme içmelerini aynı kaplardan yapmadıkları için beslenmesinde su ve mamaların ayrılması kedilerdeki konforu üst düzeye çıkartmaktadır. Kedinizle farklı bir yaşama başladığınızda aradığınız her şeyi web sayfalarımızda bulabileceksiniz. Hizmet sonrası memnuniyet dereceniz de bizim adımıza önem taşımaktadır.

Kedi Yuvası Nerelere Konabilir

Kedi yuvası ve kedi evi tasarımları iç ve dış mekanın özelliklerine göre farklı malzemelerden farklı boyutlarda inşa edilmektedir. İç mekanın ev veya ofis olması, küçük veya büyük odalar olması; dış mekanın bahçe veya sokak olması, ev kedisi veya sokak kedisi olması seçimlerinizi belirlemektedir. Dizaynlar her ihtiyaç için ayrı ayrı mevcuttur. Her türlü hava koşuluna göre imal edilmiş olan ahşap kedi evi çürümeye ve kurtlanmaya karşı dayanıklı olması nedeniyle en çok tercih edilen modellerimizin başında gelmektedir.

Toprak, çim veya beton her zemine uyumludur. Kurulumları kolayca yapılarak kedilere sıcacık barınma alanı sağlanabilmektedir. İç mekanlarda da en sıcak yerlere kurulması kedinizin yuvasını sevmesi ve benimsemesi için ilk koşuldur. Diğer kritik husus da yuvanın koyulduğu yerin cereyan almaması ve korunaklı bir bölgede olmasıdır. Yerden yüksek bir yere konması da önemlidir.

Kedi Evlerinin Fiyatları

Kedi evi, kedi minderi, kedi yatağı, kedi oyuncakları, kedinizin su ve beslenme kabı, kedinizin bakım ürünleri kedi konforu ve sağlıklı yaşamı için üretilen ürünlerin fiyatlarının en uygunu internet sitemizde yer almaktadır. Ürünlerimizi seçerek satın alın, birlikte mutlu olun. Ev kedilerinin yanında sokak kedilerine destek olabilmek adına da en hesaplı fiyatlara sahip hazır kedi evi seçeneğimiz plastik olanlardır. Her modelimizde renk seçeneklerimiz sınırsızdır. Onların şartlarına göre her cins ihtiyacınıza sitemizden ulaşabilirsiniz. Belirli dönemlerde uyguladığımız indirimlerimiz ve kampanyalarımızla can dostunuz kedilerinize daha hijyenik koşullarda daha iyi yaşam koşulu sağlamak elinizde. Firmamız da hemen yanınızda.

İlginizi Çekebilir