Anneler İçin Sırt Çantası Seçimi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Anneler İçin Sırt Çantası Seçimi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni doğum yapan anneler için sırt çantası seçimi ve dikkat edilmesi gerekenler konusu büyük önem taşımaktadır. Bebeğinizle birlikte başlayan yeni yaşamınızın kolaylığı ve rahatlığı için anne çantası seçimi büyük yer tutmaktadır. Bebeğinizin bakımı, beslenmesi, temizliği için aklınıza gelebilecek ya da ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bir sırt bakım çantası içine sığdırabilmeniz gerek.

Misafirlikte, bir kafede veya sokakta aniden doğan bir ihtiyacınızı içine koyabileceğiniz büyüklükte ve taşıyabilecek kapasitede kadın sırt çantası çeşitlerini, özelliklerini ve fiyatlarını öğrenmek için web sitemizi ziyaret etmeniz size her türlü ürünü tüm ayrıntılarıyla sunmaktadır. Nasıl bir anne bebek sırt çantası ihtiyacınız varsa kolaylıkla hakkında bilgi alabilecek ve seçebileceksiniz. Üstelik alacağınız sırt bebek bakım çantası modelimizin içine koyacağınız bakım ve temizlik malzemelerine de web sayfamız üzerinden ulaşılabilmektedir.

Anne Bebek Sırt Çantasının Çeşitleri Ve Özellikleri

Daha çok anne çantası adını verdiğimiz ürünlerimiz çok çeşitli kumaşlardan farklı model ve özellikte üretilmektedir. Postacı çantası da denilen omuza yandan asılan kol çantası mantığıyla üretilen ürünlerimizle birlikte elde taşınabilen, hem elde hem omuzda taşınabilen ürünlerimiz de mevcuttur.

Ancak, genç anneler bazen bebeğini kucağında da taşımayı tercih ettiklerinden özellikle çok bölmeli, hem omuzda hem sırtta taşınabilen anne bebek sırt çantası modelinin kullanımına daha fazla ağırlık vermektedir. Her annenin düşüncesi ve yaklaşımına uygun modellerimiz geniş bir yelpazede yeni doğan bebek annelerine sunulmaktadır. Bebek bakım çantalarının seçiminin annelerin taşıma tercihine bırakılması daha uygundur.

Yine de, çanta bebek bakım ürünleri, beslenme ürünleri, temizlik ürünleri, kıyafet ve battaniyeleri ile fazlaca yük konulması planlanıyorsa bu durumda annelere sırt bebek bakım çantası alması önerilmektedir. Bu çantalarda yük omuzlara eşit biçimde dağıtılmış olup annelerin sırtı ve omuzları taşımadan daha az etkileneceğinden sırtı ağrımayacaktır. Geniş ve rahat bir omuz askısı ve sırt tarafına konan yumuşak pedi sayesinde yükü kolaylıkla taşımanıza yardımcı olmaktadır. Bazı çantalara takılan ilave asma aparatı vasıtasıyla çantalarınız bebek arabalarına da takılarak taşıma rahatlığı sağlanmaktadır.

Sırt bakım çantası satın alırken hafif malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edilmesi önerilmektedir. İhtiyaçlarınız yeterince ağır olacağından çantanın ağırlığının düşük olduğu ürünlerimiz kaliteli kumaşlardan üretilmiş olarak internet sitemizde bulunmaktadır. Su geçirmez pamuklu kumaştan üretilen ürünlerimizi tercih etmeniz durumunda yağmur, kar ve çiy düşmesi esnasında bebeğinizin eşyaları korunmuş olacaktır. Pamuklu kumaş sayesinde bebeğinizin eşyaları nefes alacak ve kadın sırt çantası da sizi terletmeyecektir.

Sırt Bakım Çantasının Sağladığı Faydalar

Taşıma kolaylığı, seyahat kolaylığı, ihtiyaçlarınızın çoğunu alabilme gibi birçok konuda sırt bakım çantaları size faydalar sağlamaktadır. Çok bölmeli ürünlerimizle beslenme, kıyafet, bakım, temizlik ve kirli malzemeleri ayrı ayrı yerleştirme şansına sahip olunmaktadır. Biberon ve mamaların konduğu bölmeler su geçirmez astarlarla kaplanarak, biberon veya mamaların dökülmesi durumunda diğer eşyalarınızın ıslanmalardan veya zarar görmesinden korunması sağlanmaktadır.

Anne bebek sırt çantası alınırken kolay silinebilir veya kolay temizlenebilir özellikte kumaşlardan imal edilip edilmediğinin öğrenilmesi seçiminizde çok önemli bir yer tutmaktadır. Çantanızda bebek ürünleri taşındığı için satın aldığınız çantanızın kimyasal madde içeren kumaşlardan imal edilmediğinden emin olmak gerekir. Bu maksatla; iyi bir araştırma yapmakta ve ürünleri tek tek incelemekte fayda vardır.

Anne Çantası İçine Neler Konabilir

Anne çantası olarak bebeğinizin ihtiyacı olan her şeyi koyabileceğiniz geniş hacimli ve çok bölmeli bir çanta seçimi yapmanız gerekmektedir. İnternet sitemizde çok şık, birbirinden farklı renk ve desende, farklı büyüklüklerde, kullanılışlı ve kaliteli çantalar bulabilirsiniz. Evden her çıkışınızda; bebeğinizin ihtiyacı olan süt, mama ya da içme suyu biberonu, bebek mamaları, emzikleri, ağız mendili, yedek kıyafetleri, diş kaşıyıcıları, bebek bezleri, battaniyeleri, gibi bebeklerin kullandığı birçok bebek bakım, beslenme ve temizlik malzemelerinin sırt bakım çantası içine konması bir zarurettir.

Bebek bakım çantalarının birden fazla göze sahip olması bebek eşyalarının düzenli bir şekilde yerleştirilmesine, eşyaların birbirine karışmamasına, bir eşyanın çantayı tamamen kirletmemesine ve aranan eşyanın kolaylıkla bulunarak zaman kaybının engellenmesine olanak sağlamaktadır.

Bu tip çantalar annelerin cep telefonu, tablet, cüzdan gibi bazı kişisel eşyalarını da tek bir kadın sırt çantası içinde taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Bunların dışında bebeğinizin oyuncakları, pişik kremi, alt değiştirme bezi, ateş ölçer, bebek tırnak makası, küçük boy çöp poşeti ve sıcak su termosu da bebek bakım çantalarının içinde farklı bölmelerde taşınabilmektedir. Böylelikle kişisel eşyalar bir bölmeye, sıcak su termosu bir bölmeye, dökülebilecek nitelikteki biberonlar (içinde su, süt, mama bulunan) ve hazır mamalar bir bölmede, bebek bakım ürünleri bir bölmede ve kirlenmiş ürünler ise farklı bir gözde birbirlerine zarar vermeden taşınabilmektedir.

Yeni Nesil Sırt Bebek Bakım Çantası İle Kazanılan Kolaylıklar

Sırt bebek bakım çantası yeni nesil ürünlerine kazandırılan özelliklerle oldukça şık görünüme ve dikkat çekici ayrıntılara sahip. İlk eklenen özellik yumuşak ve antibakteriyel alt açma minderi olmasıdır. Bundan başka; çantaların içini hiç açmadan alabileceğiniz ıslak mendil bölmesi bulunmaktadır. Bazı çantalarda dahili bazılarında harici olmak üzere biberon ve mamaları belli bir süreye tabi olmak kaydıyla belirli sıcaklık ölçülerinde tutabilecek ısı yalıtımlı bölümler vardır.

Sırt bakım çantası içine eklenen diğer favori özellik ise kirli bezleri veya ıslak bebek kıyafetlerinin konabileceği koku tutmayan ve dışarı koku vermeyen bölümlerin eklenmesidir. Eklenen bir diğer özellik ise cep telefonu gibi ekrana sahip cihazlarla çizilmesi istenmeyen ürünlerin çanta içerisinde zarar görmesini engelleyen yumuşak astarların bölmelerin arasına konulmasıdır. Çantayı bebek arabalarına bağlamak için iki adet kısa kilit de tedbir amaçlı bir eklentidir.

Anne Bebek Sırt Çantası Temizlikleri Nasıl Ve Ne İle Yapılmalı

Anne bebek sırt çantası tasarımları her ortamda anne ve bebek ilişkisinin kuvvetlice kurulabilmesi ve ihtiyaçlarının anında karşılanabilmesi için özenle tasarlanmaktadır. Sağlık koşullarına uygun nitelikteki ürünleri seçmekle hijyen konusuna başarılı ilk adım atılmaktadır.

Kumaşın özelliklerine göre yıkama seçeneği belirlenmekte birlikte bebek çantalarını çamaşır makinesinde yıkamamaya dikkat etmek gerekmektedir. Elde sabun tozu veya sabunla yıkamak ya da ılık sudan geçirmek iyi bir seçenek olarak durmaktadır. Sırt bebek bakım çantası kullanma ve bakım talimatlarını satın almadan önce dikkatlice okumakta, sürprizle karşılaşmamak adına, isteğinize göre bir ürün almanız anlamında büyük bir fayda vardır.

Çantanızın temizliğinde kullanabileceğiniz bir başka yöntem “nemli bir bezle bebek çantasının iç ve dış yüzeyini silme” olarak uygulanmaktadır. Derin lekelerde sirkeli su da kullanılabilmektedir. Kokuların çantalarda kalmasını önlemek için gün sonunda çantanın tamamen boşaltılarak bir süre havalandırılması yeterli gelmektedir. Kaliteli ürünlerde bunları uygulayarak çantanızın ömrünü yeterince uzatabilirsiniz.

Sırt Bakım Çantası Fiyatları

Sırt bakım çantası fiyatlarını belirleyen özellikler kullanılan kumaşın türüne ve kalitesine, bölme sayısına, büyüklüğüne, taşınma şekline, bebek arabası ile kullanılabilme özelliğine, ilave özelliklerine ve marka tanınmışlığına göre değişim göstermektedir. İnternet sitemizde satıştaki her marka ürünümüz orijinal ve garantilidir. Ürünler hakkında detaylı bilgiler ve kullanıcıların yorumları da altlarında yer almaktadır. Anne bebek sırt çantası en iyileri ve bütçenize en uygun fiyatları ile internet sitemizde yer almaktadır.

İlginizi çekebilir