<

HAKKIMIZDA

LÜKSTEKS® 1987 yılında Kayseri’de kurulmuş olup, 1994 yılından beri faaliyetlerine Bursa’da devam etmektedir. 6500 m2 kapalı, 2500 m2 açık alan üzerindeki tesisinde seksene yakın çalışanıyla otomotiv, ev tekstili ve mobilya sektörlerine kumaş imalatı, sünger laminasyon, ara mamul ve nihai ev tekstil ürünleri ve oto aksesuar imalatı ile hizmet vermektedir. 

 

Türkiye’de bir ilk olan özel patentli üretim sistemi ile banyo paspasları ve yolluklar üreten Lüksteks, bu birbirinden şık ve kaliteli ürünlerini Veldena® markasıyla değerli tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Veldena banyo paspasları ve yolluklar, kaymaz altlı, yıkamaya son derece dayanıklı olup, şık bir görünüme ve yumuşacık bir dokuya sahiptir. Veldena Home Paradise ürünlerimiz Türkiye’nin test alanında yetkili kurumu tarafından yıkama testine tabi tutulmuş,  üretim ve kalite birimlerimizin hedeflediği, tüketici memnuniyetini en üste çıkaracak niteliklere sahip olduğu sonucu görülmüştür.

 

Sitingo® markasıyla kendi kumaşlarından, oto kılıf, oto minder, oto perde imal ve ihraç eden firmamız ürünlerine yeniliklerle değer katarak ilerlemekte, benimsediği sürekli gelişim ilkesiyle sektörün öncüsü bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

 

Lüksteks® Nihai ürün pazarlama amacının yanı sıra değerli müşterilerinin proje bazlı taleplerine göre, uyumlu ve geliştirici bir çalışma sistemiyle çözüm üreten, firmanızın gücüne güç katan bir ticari partner olmayı taahhüt etmektedir.